Design Möbler
1114335
SILVIO COPPOLA, bord, Montina, Italien, 1970-tal.
Silvio coppola, bord, montina, italien, 1970-tal.

Etikettmärkt. Ask. Med löstagbar bricka i mitten. Längd 147. Bredd 129. Höjd 75 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
5 000 SEK