Möbler Bord
1116226

SIDOBORD, 1900-talets slut.

Sidobord, 1900-talets slut.
Sidobord, 1900-talets slut.
Sidobord, 1900-talets slut.

Travertin. Längd 50 cm. Bredd 50 cm. Höjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK
Rekommendationer