VÄGGRELIEFER, ett par, gips, omkring sekelskiftet 1900.

Bronserade. I form av jaktbyten.
Ca 35 x 51 cm.

Åldersrelaterat slitage med nagg, färgbortfall och dekorbortfall. Ställvis senare målning.
En relief lagad.

Proveniens

Enligt uppgift, Kobergs Slott.

Utropspris
2 500 SEK