CHANEL, "Singel flap", väska.

Svart, quiltat lammskinn. Axelrem av kedja i guldfärgad metall tvinnad med skinnband. Invändigt fodrad med burgundy färgat skinn. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "CHANEL MADE IN FRANCE" och numrerad (tillverkningsår 2008-2009). Mått 25 x 18 x 8 cm. Dustbag medföljer. Har kvar tags från försäljning hos Vestiaire Collective.

Konditionsrapport

Något slitage. Vikveck i botten Märken.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V15

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Sofia Blohm

    Sofia Blohm

    sofia.blohm@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 12 timmar

    Utropspris: 13 000 SEK

    9 200
    900 EUR
    1 037 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 9 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    416 jan 21:239200SEK
    313 jan 14:039000SEK
    210 jan 19:045755SEK