SKÅLAR, 6 st snarlika, porslin, Kina, 1900-tal.

Målad dekor med fjärilar och bladverk. Diameter 10 cm.

Konditionsrapport

Några mindre repor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    7 009
    681 EUR
    772 USD

    Budhistorik (34 bud)
    5 6 dec 18:257009SEK
    6A 6 dec 18:257000SEK
    6A 6 dec 14:066209SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes