Möbler Bord
1117154

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Soffbord, 1900-talets andra hälft.

Lös stomme i sten. Skiva av glass. Höjd 30, diameter 100 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Nagg.

Utropspris
2 000 SEK