Målad metall. Lantångare med hjul undertill. 4 st originalkartonger.
Obetydligt ytslitage. Kartong med skador.
Inköpta i London i slutet av 1970-talet. Har ingått i Johan Westins leksakssamling.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10