BORDSUR, 1920/30-tal.

BORDSUR, 1920/30-tal.

Tenn, mässing och svärtat trä. Dekor av kvinnofigurer. Bredd 31. Djup 9. Höjd 21 cm. Nyckel finns.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Slitage. Något bucklig. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK