Konst Modern svensk konst
1118658
Ewald Dahlskog
(1894-1950)

EWALD DAHLSKOG , krita på papper, signerad och daterad 1920.

Venedig. 48 x 34.

Veck. Fläck. Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Maria Ribeiro
Maria Ribeiro
+46 (0)739 40 08 21

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
8 000 SEK