Diverse Övrigt
1119327
JARDINJÄR, Louis Seize-stil, förgylld brons och glas, 1800-talets första hälft.

Skål av slipat glas på kolonnformad pelare med dekor av blomstergirlander. Höjd 40. Längd 52 cm.

Ytskikt med slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK