Brunt skinn med ljusa stickningar. Detaljer i gulmetall. Invändigt fodrad med textil. Ett fack med dragkedja. Märkt "DOLCE & GABBANA MADE IN ITALY". 35 x 22 x 15 cm.
Bruksslitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.