BORDSPENDYL, och ett par KANDELABRAR, tidigt 1900-tal.

Zink på sockel av sten. Motiv av kvinna och putto. Kandelabrar för sex ljus. Höjd på bordspendyl 65, längd 32, bredd 19 cm. Höjd på kandelabrar 65 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Märken.

Utropspris
6 000 SEK