"SYDAFRIKA", mapp med 6 grafiska blad, numrerade 113/200 och signerade.

Lars Erik Ström, Lage Lindell, Gert Aspelin, P. G Thelander, Jörgen Fogelquist. Bladmått ca 41 x 60 - 65 x 50 cm. Mappen mått 70 x 55 cm.

märre slitage. Möjlige något gulnad.

Utropspris
2 000 SEK