SERVERINGSVAGN, 1940-tal.

Fanerad med mahogny. Framhjul. Längd 80 bredd 43 cm, höjd 63 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H147

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 000
    97 EUR
    110 USD

    Budhistorik (5 bud)
    413 dec 21:521000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    413 dec 21:52800SEK
    313 dec 17:00400SEK