VASER 5 st Art Nouveau tidigt 1900-tal.

En otydligt stämplad, tre med målad dekor, höjd ca 6,5-14,5 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N10

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    550
    53 EUR
    61 USD

    Budhistorik (6 bud)
    3 9 dec 17:42550SEK
    2A 9 dec 17:42500SEK
    2A 9 dec 17:42460SEK