VASER 4 st Art Noveau tidigt 1900-tal.

Bemålade, höjd ca 10-22 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    650
    63 EUR
    72 USD

    Budhistorik (8 bud)
    6 9 dec 19:15650SEK
    4 9 dec 18:56600SEK
    5 9 dec 18:25550SEK