VASER 3 st Art Nouveau tidigt 1900-tal.

Bemålade, höjd ca 25-27 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Nötta kanter.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L11

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    716
    70 EUR
    79 USD

    Budhistorik (8 bud)
    6 8 dec 19:36716SEK
    4A 8 dec 19:36666SEK
    4A 8 dec 19:26550SEK