Brunt skinn med detaljer i mässing. Reglerbar axelrem. Ficka med dragkedja invändigt. Märkt "MULBERRY" och numrerad plakett. Mått ca 25 x 30 x 7 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.