MULBERRY, axelväska.

MULBERRY, axelväska.

Präglat svart skinn med detaljer i mässing. Justerbar axelrem. Invändigt fodrad med rutig textil. Två fack med dragkedja. Märkt "MULBERRY MADE IN ENGLAND" och numrerad plakett. Mått ca 23 x 19 x 10 cm.

Bruksslitage. Något nötta kanter.

Utropspris
2 000 SEK