Lamellskärmar i vitlackerad metall, detaljer av mässing, ben och fotplatta klädda i svart läder. Tre ljuspunkter. Etikettmärkt. Höjd ca 168 cm.
Ej funktionstestad. Bruksslitage. Skärmar med bucklor.