BERTIL VALLIEN, champagneglas + glasobjekt, tre delar, glas, "Millenium", Kosta Boda, 1999.

Glasobjektet signerat "813VAAT99900 3/100 Kosta Boda Atelier B Vallien", höjd 10,5 cm. Champagneglasen signerade "Kosta Boda B Vallien 99836/13789", höjd 26 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 330
    129 EUR
    146 USD

    Budhistorik (9 bud)
    3A11 dec 00:121330SEK
    411 dec 00:121230SEK
    310 dec 11:401110SEK