SIMON GATE, ljusstakar, ett par, glas, modell 107, Orrefors, 1930-tal.

Svart glas samt klarglas. Diameter 9,5 cm. En märkt undertill "of. G.K. 107"

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V5

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    433
    42 EUR
    48 USD

    Budhistorik (5 bud)
    313 dec 22:19433SEK
    2A13 dec 22:19415SEK
    2 7 dec 07:56383SEK