ANNE NILSSON, ljusstakar, 3 st, "Celeste", 1900-talets slut.

Blått och klart glas. Med originalkartonger. Höjd 33 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 200
    117 EUR
    132 USD

    Budhistorik (11 bud)
    111 dec 16:111200SEK
    2A 8 dec 18:131100SEK
    4 8 dec 18:131000SEK