Design Konstglas
1123532

Ludvig Löfgren

(Sverige, Född 1972)
LUDVIG LÖFGREN, "Eagle", skulptur, glas, signerad och numrerad 23/49.

Monterad på platta 56 x 69 cm. Skulptur ca 33 x 55 cm. Certifikat medföljer.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
18 000 SEK