1124007
Hermès
(-)

HERMÈS, "Birkin 35", 1998

Svart togo med svarta stickningar och spänne i guldfärgad metall. Märkt HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE. Artisan- och årsstämplar på spännets baksida. Fodrad med svart läder, invändigt två fack varav ett med dragkedja. Ca 35 x 27 x 19 cm. Dustbag medföljer.

Slitage. Repor. Nötta kanter (ett hål).

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
40 000 SEK