Betsat lövträ. Bord med två tredelade pelarben, skuren dekor. Längd 180, bredd 98, höjd 79 cm. Stolar med genombruten rygg, fast stoppad sits. Sitthöjd ca 46 cm.
Smärre slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.