1124299
Chanel
(Född 1910)

CHANEL, väska, "Classic Flap Bag jumbo", 2008-2009

Svart caviar-skinn, silverfärgad kedja med tvinnad skinnrem samt lås med CC-logga. invändigt med två fack, varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt " CHANEL MADE IN FRANCE". Numrerad. Ca 30 x 20 x 10 cm. Dustbag, putsduk samt originalask medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
30 000 SEK