Bok och björk med sits av skiktlimmat, formpressat trä fanerat med teak. Kopplade ben av björk. Etikettmärkta. Sitthöjd 42 cm.
Slitage. Smärre fläckar. Fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10