LJUSKRONA, gustaviansk stil, sent 1900-tal/tidigt 2000-tal.

Stomme av metall. Behängd med olikslipade prismor. Åtta ljuspunkter. För åtta ljus. Diameter 68. Höjd 80 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Mindre nagg. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H166

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    13 500
    1 321 EUR
    1 522 USD

    Budhistorik (38 bud)
    613 jan 19:2113500SEK
    3A13 jan 18:5513000SEK
    513 jan 18:5512500SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes