1126053
SALVATORE FERRAGAMO, väska.

Mörkbrun och ljus skinn med detaljer av gulmetall. Invändigt fodrad med brunt skinn. Ett fack med dragkedja. Märkt "Salvatore Ferragamo MADE IN ITALY". Mått ca 32x34x13 cm. Dustbag medföljer. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Smärre fläckar.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK