Axelväska i monogramcanvas med remmar och detaljer i skinn och gulmetall. Fodrad i alcantara, tre innerfack, arv av ett med knapp. Ett ytterfack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad (Frankrike 2008). Mått ca 36 x 21 x 12 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Smärre repor. Fläckar.