LOUIS VUITTON, dokumentportfölj, "Poche Documents".

Monogramcanvas med dragkedja. Fodrad med brun canvas. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad (Frankrike 99). Mått 38x28x8 cm.

Något slitage. Nötta kanter. Fläckar. Vikveck med liten spricka vid ena kanten.

Utropspris
4 000 SEK