Diverse Övrigt
1126964
KAMIN tidigt 1900-tal

Smide och gjutjärn, diameter rör 10 cm, längd 50, bredd 50, höjd ca 122 cm

Bruksslitage. Senare målning. Rostangrepp. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Fraktas ej
Utropspris
3 000 SEK