LOUIS VUITTON, "Keepall bandouliere 45".

Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Fodrad med brun canvas. D-ringar. Adresstag medföljer. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (1992). 46 x 25 x 20 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Märken. Fläckar. Axelrem saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F1

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 6 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    4 500
    440 EUR
    507 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    114 jan 7:084500SEK
    Acceptpris på 4 500 SEK uppnåddes
    211 jan 21:544000SEK
    111 jan 14:103000SEK