BORD och STOLAR, 6+2 st av Leksandsmodell, 1980-tal.
Bord med oval skiva, två iläggsskivor à 48 cm. Längd 143, bredd 100, höjd 73 cm. Ett par karmstolar och 6 stolar med spjälrygg, lös stoppad sits. Sitthöjd c:a 45 cm.
Mindre bruksslitage. Smärre färgbortfall och stötmärken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.