SMINKBORD, teak, 1900-talets mitt.

Fanerad i teak. Överdel med rund spegel. 5 lådor i fronten. Längd 115 cm. Djup 41 cm. Höjd 65 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Fanerskador.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    292 EUR
    333 USD

    Budhistorik (7 bud)
    121 jan 12:593000SEK
    221 jan 12:592800SEK
    121 jan 12:562600SEK