1128161
Sam Vanni
(1908-1992)

SAM VANNI, serigrafi, signerad och daterad -84, numrerad 44/75.

Komposition. Bildstorlek 67 x 48 cm.

Obetydligt slitage. Ej examinerad ur ram.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
350 EUR