Grönmålat. Tre lådor med draghandtag av mässing. Skiva med marmorimiterande laminat. Längd 167, djup 50, höjd 72 cm.
Slitage. Färgbortfall. Smärre nagg på skivan. Skivans ena sida omålad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10