BIBLIOTEKSSTEGE, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Betsad ek. Plakettmärkt. Höjd ca 167 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H144

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 605
    351 EUR
    400 USD

    Budhistorik (10 bud)
    514 jan 15:503605SEK
    4A14 jan 15:503405SEK
    413 jan 20:203200SEK