MATGRUPP, 11 delar, omkring år 1900.

Ek. Bord samt tio stolar. Stolar med genombruten dekor. Sitthöjd ca 47 cm. Bord med svarvade ben. Längd 138, bredd 109, höjd 77 cm. Två utdragbara skivor à 63 cm vardera.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
8 000 SEK