1128430
BORDSFLÄKT, EMI, Utrecht, Holland, omkring 1900-talets mitt.

Svärtad stomme av järn. Blad av mässing. Brickmärkt. Höjd ca 45 cm.

Slitage. Rostangrepp. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK