MUMINMUGGAR, 10 st, porslin, "Moomin Characters", Arabia, Finland.

Mörkgrön 1991-1996. Mörkgul 1991-1996. Julmugg/Säsongsmugg 2004/2005. Vinternatt 2006. Hemulen 2004-2013. Snorkfröken 2001-2012. Mumintrollet på is 1999-2012. Kärlek 1996-. Stinky 2001-. Tofslan och Vifslan 2005-. Höjd 8 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Mörkgrön med smärre märken. Mörkgul med märken och repor. Vinternatt med märken. Snorkfröken med märken. Tofslan och Vifslan med smärre märken. Hemulen med märken. Kärlek med märken. Stinky med märken.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss