CÉLINE, väskor, 2 st
Monogrammönstrad textil med detaljer i metall och skinn.
Större väskan med ett fack med dragkedja invändigt. 31 x 33 x 12 cm.
Mindre väskan med ett fack invändigt. 26 x 13 x 6 cm.
Större väskan med slitage, smärre nötskador. Märken.