1128490
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, "EPI Croisette MM"

Fodrad, dragkedjsförsedd väska. Grått epiläder, detaljer i silverfärgad "LV"-märkt metall.
Två innerfickor samt D-ring.
Märkt med numrering, "LOUIS VUITTON" och "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain".
Bredd ca 37 cm, höjd ca 30 cm, djup ca 11 cm.

Ställvis slitage. Märken. Fläckar. Smärre skador på handtag.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK