1128496
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, väska, "Noé".

Monogramcanvas i påsmodell med bruna skinndetaljer. Reglerbar axelrem. Tellikor märkta "LOUIS VUITTON". Fodrad med brun canvas. Knytband. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON MALLETIER", numrerad. Bredd 26 cm, höjd 34 cm, djup 19 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Nötta kanter.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 500 SEK