Svartlackerade stolar med fast stoppad sits i textil. Sitthöjd 44 cm. Bordsskiva fanerad med teak. Två iläggsskivor á 45 cm. Bordets längd 103, djup 103, höjd 74 cm.
Smärre slitage. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.