O. STRANDBERG, 1800-tal, olja på duk, signerad.

Faraos dotter och Moses. 147 x 81 cm.

Konditionsrapport

Duklagningar, krackelerad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T31

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Jinnerot

    Johan Jinnerot
    Specialist äldre konst

    johan.jinnerot@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 timme 54 minuter

    Utropspris: 8 000 SEK

    13 600
    1 325 EUR
    1 511 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 14 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (15 bud)
    421 jan 9:4813600SEK
    2A21 jan 9:4813100SEK
    2A21 jan 9:4813000SEK