1128806
Theo Tobiasse
(1927-2012)

THEO TOBIASSE, olja på duk, signerad

"L'homme est assis au bord du temps". Duk 46.5 x 39 cm.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
20 000 SEK