Monogramprydd canvas med detaljer av brunt skinn. Beslag i gulmetall. Invändigt klädd i skinn med justerbart flaskställ samt ett innerfack och spegel. 25 x 20 x 17 cm.
Slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.