GEORG JENSEN, design Torun Bülow Hübe, armbandsur, 33 mm

Stål, quartz, plexiglas, integrerad stel armlänk,

ref 227, boett nr 8006.1/70832

Åldersrelaterat slitage. Repor. Går ej. Ej genomgången. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK